PROPOSAL FORM

To receive a quick quote, please fill out the form below and contact us.

NEWS FROM US

ABOUT US

Operating in agricultural machines before 2005, the company added the production of elevator components and elevator breaks to its product range. With its thirty-year production experience, the company serves to the elevator sector.

imza
Yapıların güvenli tescili

WHY ÖZBEŞLER

TECHNICAL SUPPORT

Özbeşler markası taşıyan tüm ürünlerimizin periyodik bakım, arıza ve servis hizmetlerinde alanında deneyimli ekibimizle onarım ve bakım süreçlerinizde sorunsuz hizmet taahhüdü veriyoruz.

TEKNİK DESTEK

QUALITY PRODUCTION

Kalite anlayışımızda müşteri beklentilerini karşılayan günümüz teknolojilerine uygun asansör teknolojileri üretirken verimliliği her geçen gün artırmayı hedefleriz.

KALİTELİ ÜRETİM

CUSTOMER HAPPINESS

Yaptığımız işte , en önemli hedefimiz hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyet düzeyini daim tutmaktır. Özbeşler olarak müşteri memnuniyeti politikamızın temelini Müşteri Odaklılık oluşturur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
asansör
EKİP ÇALIŞMASINA DEĞER

VALUE TO THE TEAM WORK

Özbeşler Asansör’ de ekip üyelerinin mutluluğu müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Tüm ekip arkadaşlarımız adına yaptığımız işten mutlu olduğumuz bir ortam hedefleriz.

GÜVEN

CONFIDENCE

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına sıfır hata politikası ile çözüm sunabilmek, yaptığımız işlerin arkasında durmak, markasıyla güven duyulan bir firma olmak ilk günden itibaren firma politikamızdır.

ÖZEL ÇÖZÜM ÜRETİM

SPECIAL SOLUTION PRODUCTION

Standart dışı asansör ihtiyaçlarınızda firmanıza özel çözümler üreterek , sorunsuz ve teknik şartları yerine getiren bilgi birikimi ve ekip desteğine sahibiz.