ФОРМА ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Чтобы получить быстрое предложение, пожалуйста, заполните форму ниже и свяжитесь с нами.

НОВОСТИ ИЗ НАС

О НАС

В преддверии 2005 года наша компания добавила к своему ассортименту производство компонентов для лифтов и элеваторных тормозов в области сельскохозяйственной техники и более, чем с 30-ти летним опытом работы продолжает предоставлять услуги в секторе лифтового производства.

imza
Yapıların güvenli tescili

ПОЧЕМУ ÖZBEŞLER

ТЕХНИЧЕСКАЯ ПОДДЕРЖКА

Özbeşler markası taşıyan tüm ürünlerimizin periyodik bakım, arıza ve servis hizmetlerinde alanında deneyimli ekibimizle onarım ve bakım süreçlerinizde sorunsuz hizmet taahhüdü veriyoruz.

TEKNİK DESTEK

КАЧЕСТВЕННАЯ ПРОДУКЦИЯ

Kalite anlayışımızda müşteri beklentilerini karşılayan günümüz teknolojilerine uygun asansör teknolojileri üretirken verimliliği her geçen gün artırmayı hedefleriz.

KALİTELİ ÜRETİM

Удовлетворенность клиентов

Yaptığımız işte, en önemli hedefimiz hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyet düzeyini daim tutmaktır. Özbeşler olarak müşteri memnuniyeti politikamızın temelini Müşteri Odaklılık oluşturur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
asansör
EKİP ÇALIŞMASINA DEĞER

ЗНАЧЕНИЕ КОМАНДНОЙ РАБОТЫ

Özbeşler Asansör’ de ekip üyelerinin mutluluğu müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Tüm ekip arkadaşlarımız adına yaptığımız işten mutlu olduğumuz bir ortam hedefleriz.

GÜVEN

GÜVEN

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına sıfır hata politikası ile çözüm sunabilmek, yaptığımız işlerin arkasında durmak, markasıyla güven duyulan bir firma olmak ilk günden itibaren firma politikamızdır.

ÖZEL ÇÖZÜM ÜRETİM

СПЕЦИАЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ ПРОИЗВОДСТВО

Standart dışı asansör ihtiyaçlarınızda firmanıza özel çözümler üreterek , sorunsuz ve teknik şartları yerine getiren bilgi birikimi ve ekip desteğine sahibiz.